Opis Bally BY0007-H-08C-62 naočare za sunce
Bally BY0007-H-08C-62 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima koji vole modu. Naočare za sunce Bally BY0007-H-08C-62 su napravljene od kvalitetnog materijala, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Bally BY0007-H-08C-62 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Bally BY0007-H-08C-62 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Bally |
| Model: | BY0007-H-08C-62 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | gunmetal |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Visina okvira: | 52 mm |
| Širina okvira: | 62 mm |
| Širina mosta: | 14 mm |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Visina
okvira
62 mm
MM
Širina
stakla
14 mm
MM
Širina
mosta



