Opis Bvlgari BV8216B-53623B-54 naočare za sunce
Bvlgari BV8216B-53623B-54 su veoma luksuzne, sofisticirane, elegantne, atraktivne i moderne ženske naočare za sunce. Bvlgari BV8216B-53623B-54 naočare za sunce plene svojim šarmom i elegancijom, a napravljene su od najkvalitetnije plastike. Naočare za sunce Bvlgari BV8216B-53623B-54 100% štite od UV zračenja, a dizajnirane su u atraktivnoj Havana braon boji, dok su stakla naočara u sivoj boji. Bvlgari BV8216B-53623B-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Bvlgari |
| Model: | BV8216B-53623B-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta




