Opis Calvin Klein CK18535S-201-55 naočare za sunce
Calvin Klein CK18535S-201-55 naočare za sunce su veoma elegantne, sofisticirane, šarmantne i glamurozne, a namenjene su prefinjenim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Calvin Klein CK18535S-201-55 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj braon boji, dok su stakla u sivoj boji. Calvin Klein CK18535S-201-55 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CK18535S-201-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CK18535S-201-55 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja - kod boje: | 201 |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | milky dark brown |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
140 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta



