Opis Calvin Klein CK19307S-680-58 naočare za sunce
Calvin Klein CK19307S-680-58 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su sofisticiranim ženama koje vole modu. Naočare za sunce Calvin Klein CK19307S-680-58 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji zlatne i braon boje, dok su stakla u braon boji. Calvin Klein CK19307S-680-58 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CK19307S-680-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CK19307S-680-58 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal/plastika |
| Boja - kod boje: | 680 |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | blush |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 14 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
14 mm
MM
Širina
mosta



