Opis Calvin Klein CK2161S-060-56 naočare za sunce
Calvin Klein CK2161S-060-56 naočare za sunce su elegantne, prefinjene, šarmantne i glamurozne, a namenjene su ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Calvin Klein CK2161S-060-56 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj metalik boji, dok su stakla u braon boji. Calvin Klein CK2161S-060-56 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CK2161S-060-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CK2161S-060-56 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 060 |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | Shiny Gunmetal |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
140 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



