Opis Carolina Herrera SHE122-0960-52 naočare za sunce
Carolina Herrera SHE122-0960-52 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama koje odišu stilom i elegancijom. Naočare za sunce Carolina Herrera SHE122-0960-52 imaju drske dužine 135 milimetara, okviri su u prefinjenoj i glamuroznoj kombinaciji Havana braon, srebrne i crvene boje, dok su stakla u sivoj boji. Carolina Herrera SHE122-0960-52 naočare 100% štite od UV zračenja. Carolina Herrera SHE122-0960-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carolina Herrera |
| Model: | SHE122-0960-52 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 0960 |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown/silver/red |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta



