Opis Carolina Herrera SHE140-0300-59 naočare za sunce
Carolina Herrera SHE140-0300-59 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, sofisticirane i elegantne, a namenjene su prefinjenim ženama slobodnog duha koje vole modu i glamur. Naočare za sunce Carolina Herrera SHE140-0300-59 su napravljene od najkvalitetnijeg materijala, a dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla naočara u braon boji. Carolina Herrera SHE140-0300-59 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Carolina Herrera SHE140-0300-59 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carolina Herrera |
| Model: | SHE140-0300-59 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 0300 |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 59 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
59 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


