Opis Carolina Herrera SHE158-627Y-58 naočare za sunce
Carolina Herrera SHE158-627Y-58 naočare za sunce su izuzetno lukuzne, elegantne, atraktivne, sofisticirane i neodoljive, a namenjene su prefinjenim ženama koje vole glamur. Naočare za sunce Carolina Herrera SHE158-627Y-58 su napravljene od sofisticiranih materijala, a dizajnirane su u šarmantnoj kombinaciji srebrne i crne boje, dok su stakla ovih naočara u zelenoj boji. Carolina Herrera SHE158-627Y-58 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Carolina Herrera SHE158-627Y-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carolina Herrera |
| Model: | SHE158-627Y-58 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 627Y |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | matt gunmetal/black |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta



