Opis Diesel DL0264-52P-48 naočare za sunce
Diesel DL0264-52P-48 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima koji odišu stilom. Naočare za sunce Diesel DL0264-52P-48 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj tamnoj Havana braon boji, dok su stakla u braon boji. Diesel DL0264-52P-48 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Diesel DL0264-52P-48 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Diesel |
| Model: | DL0264-52P-48 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 52P |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Dark Havana |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 48 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
48 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta


