Opis Diesel DL0304-26C-57 naočare za sunce
Diesel DL0304-01A-57 naočare za sunce su veoma moderne, prefinjene, šarmantne i neodoljive, a namenjene su sofisticiranim muškarcima. Naočare za sunce Diesel DL0304-01A-57 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj kristalnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Diesel DL0304-01A-57 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Diesel DL0304-01A-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Diesel |
| Model: | DL0304-26C-57 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 26C |
| Boja u slovima: | kristal |
| Boja okvira: | crystal |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta



