Opis Diesel DL0324-05J-56 naočare za sunce
Diesel DL0324-05J-56 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i glamurozne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima. Naočare za sunce Diesel DL0324-05J-56 su napravljene od metala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji crne, žute i kristal boje, dok su stakla naočara u braon boji. Diesel DL0324-05J-56 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Diesel DL0324-05J-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Diesel |
| Model: | DL0324-05J-56 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 05J |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black/yellow/crystal |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
140 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta



