Opis Donna Karan DK700-240-52 naočare za sunce
Donna Karan DK700-240-52 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, privlačne i elegantne, a namenjene su muškarcima koji vole najnovije modne trendove. Naočare za sunce Donna Karan DK700-240-52 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj kombinaciji braon i srebrne boje, dok su stakla od plastike u braon boji. Donna Karan DK700-240-52 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DK700-240-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK700-240-52 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 240 |
| Boja u slovima: | braon/srebrne |
| Boja okvira: | brown/silver |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



