Opis Emilio Pucci EP0140-05B-56 naočare za sunce
Emilio Pucci EP0140-05B-56 naočare za sunce su veoma prefinjene, moderne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama lepršavog duha. Naočare za sunce Emilio Pucci EP0140-05B-56 su napravljene od najboljih materijala, a dizajnirane su u glamuroznoj i prefinjenoj crnoj boji, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Emilio Pucci EP0140-05B-56 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Emilio Pucci EP0140-05B-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Emilio Pucci |
| Model: | EP0140-05B-56 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


