Opis Emporio Armani EA2068-32427V-52 naočare za sunce
Emporio Armani EA2068-32427V-52 naočare za sunce su elegantne, prefinjene, šarmantne i glamurozne, a namenjene su ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Emporio Armani EA2068-32427V-52 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj ljubičastoj boji, dok su stakla u ljubičastoj boji. Emporio Armani EA2068-32427V-52 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Emporio Armani EA2068-32427V-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Emporio Armani |
| Model: | EA2068-32427V-52 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | ljubičasta |
| Boja okvira: | violet |
| Boja stakla: | violet with mirror effect |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta




