Opis Hilton LAGOS5156-C2-54 naočare za sunce
Hilton LAGOS5156-C2-54 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, glamurozne i atraktivne, a namenjen su sofisticiranim i otmenim muškarcima sa džentlmenskim manirima. Naočare za sunce Hilton LAGOS5156-C2-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i šik crnoj boji, dok su stakla naočara u sivoj boji. Hilton LAGOS5156-C2-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Hilton LAGOS5156-C2-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Hilton |
| Model: | LAGOS5156-C2-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta


