Opis Lacoste L936S-971-60 naočare za sunce
Lacoste L936S-971-60 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Lacoste L936S-971-60 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kristalnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Lacoste L936S-971-60 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Lacoste L936S-971-60 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Lacoste |
| Model: | L936S-971-60 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | kristal |
| Boja okvira: | crystal |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 60 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
60 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


