Opis Longchamp LO127S-770-60 naočare za sunce
Longchamp LO127S-770-60 naočare za sunce su atraktivne, prefinjene, šarmantne i glamurozne, a namenjene su smelim i gracioznim ženama koje odišu elegancijom. Naočare za sunce Longchamp LO127S-770-60 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su u prefinjenoj i luksuznoj zlatnoj boji, dok su stakla u braon boji. Longchamp LO127S-770-60 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Longchamp LO127S-770-60 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Longchamp |
| Model: | LO127S-770-60 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Visina okvira: | 56,4 mm |
| Širina okvira: | 60 mm |
| Širina mosta: | 14 mm |
140 mm
MM
Dužina
drške
56,4 mm
MM
Visina
okvira
60 mm
MM
Širina
stakla
14 mm
MM
Širina
mosta


