Opis Longchamp LO636S-214-52 naočare za sunce
Longchamp LO636S-214-52 su sofisticirane, ženstvene, glamurozne i šarmantne naočare za sunce namenjene elegantnim i prefinjenim ženama sa stilom. Naočare za sunce Longchamp LO636S-214-52 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i prefinjenoj Havana braon boji, dok su stakla u braon boji. Longchamp LO636S-214-52 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Longchamp LO636S-214-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Longchamp |
| Model: | LO636S-214-52 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | mačkaste |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Visina okvira: | 49,7 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
49,7 mm
MM
Visina
okvira
52 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta




