Opis Pepe Jeans PJ7337-C3-48 naočare za sunce
Pepe Jeans PJ7337-C3-48 naočare za sunce su veoma elegantne, atraktivne, šarmantne i moderne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Pepe Jeans PJ7337-C3-48 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj plavoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Pepe Jeans PJ7337-C3-48 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Pepe Jeans PJ7337-C3-48 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Pepe Jeans |
| Model: | PJ7337-C3-48 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | C3 |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | blue |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 48 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
48 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta



