Opis Police SPL574-581V-57 naočare za sunce
Police SPL574-581V-57 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, privlačne i šarmantne, a namenjene su elegantim muškarcima slobodnog duha koji prate najnovije modne trendove. Naočare za sunce Police SPL574-581V-57 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su od metala u sivoj boji, dok su stakla od plastike u sivoj boji. Police SPL574-581V-57 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPL574-581V-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPL574-581V-57 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | matt palladium/black |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 150 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
150 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


