Opis Police SPL740-579B-62 naočare za sunce
Police SPL740-579B-62 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima avanturističkog duha. Naočare za sunce Police SPL740-579B-62 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji srebrne i plave boje, dok su stakla u sivoj boji. Police SPL740-579B-62 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPL740-579B-62 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPL740-579B-62 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | shiny palladium |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 62 mm |
| Širina mosta: | 11 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
62 mm
MM
Širina
stakla
11 mm
MM
Širina
mosta



