Opis Police SPL768-9U5P-53 naočare za sunce
Police SPL768-9U5P-53 naočare za sunce su veoma luksuzne, prefinjene, dopadljive, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim i modernim muškarcima koji odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Police SPL768-9U5P-53 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj sivoj boji, dok su injected stakla u sivoj boji. Police SPL768-9U5P-53 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPL768-9U5P-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPL768-9U5P-53 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja u slovima: | siva |
| Boja okvira: | grey |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta


