Opis Ralph Lauren PH4132-52166Q-55 naočare za sunce
Polo Ralph Lauren PH4132-52166Q-55 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su prefinjenim muškarcima slobodnog duha koji odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Polo Ralph Lauren PH4132-52166Q-55 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj i prefinjenoj tamno zelenoj boji, dok su stakla u narandžastoj boji. Polo Ralph Lauren PH4132-52166Q-55 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Polo Ralph Lauren PH4132-52166Q-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ralph Lauren |
| Model: | PH4132-52166Q-55 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | zelena |
| Boja okvira: | matte olive |
| Boja stakla: | orange with mirror effect |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



