Opis Ralph Lauren PH4135-500287-54 naočare za sunce
Polo Ralph Lauren PH4135-500287-54 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su sofisticiranim ženama koje vole modu. Naočare za sunce Polo Ralph Lauren PH4135-500287-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji kristalne i srebrne boje, dok su stakla u sivoj boji. Polo Ralph Lauren PH4135-500287-54 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Polo Ralph Lauren PH4135-500287-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ralph Lauren |
| Model: | PH4135-500287-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | kristal |
| Boja okvira: | crystal/silver |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta



