Opis Ray Ban RB3025-L0205-58 naočare za sunce
Ray-Ban RB3025-L0205-58 naočare za sunce su veoma luksuzne, prefinjene, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim i elegantnim muškarcima. Naočare za sunce Ray-Ban RB3025-L0205-58 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla u zelenoj boji. Ray-Ban RB3025-L0205-58 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Ray-Ban RB3025-L0205-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ray Ban |
| Model: | RB3025-L0205-58 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 14 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
14 mm
MM
Širina
mosta




