Opis Roberto Cavalli RC1085-84V-55 naočare za sunce
Roberto Cavalli RC1085-84V-55 su veoma luksuzne, sofisticirane, elegantne, atraktivne i moderne ženske naočare za sunce. Roberto Cavalli RC1085-84V-55 naočare za sunce plene svojom elegancijom, a napravljene su od najkvalitetnije plastike. Naočare za sunce Roberto Cavalli RC1085-84V-55 100% štite od UV zračenja, a dizajnirane su u atraktivnoj plavoj boji, dok su stakla u plavoj boji. Roberto Cavalli RC1085-84V-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Roberto Cavalli |
| Model: | RC1085-84V-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | blue |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta



