Salvatore Ferragamo
Pour Homme parfem
100 ml eau de toilette
Kontakt:+381 11 401 44 39
+381 64 595 22 30
Adresa:
Trgovinska radnja Kuca Luksuza
Dalmatinska 84, Beograd
Ponedeljak-petak: 10-15h
Subota: 10-15h
Stanje: Na lageru
Cena: 53 €
Opis Salvatore Ferragamo Pour Homme parfema
Salvatore Ferragamo pour Homme je izrazito muževan, privlačan, elegantan i senzualan muški parfem. Salvatore Ferragamo pour Homme parfem se otvara notama ciklame, kima, afričke pelargonije, drveta smokve, grejpfruta, nerolija i palisandera. U srcu ovog šarmantnog, klasičnog, očaravajućeg i dopadljivog parfema su karanfil, koren irisa, jasmin, ruža i kardamon, dok se osnova parfema sastoji od mešavine nota kože, sandalovine, mošusa, mahovine, vetivera i kedra. Parfem Salvatore Ferragamo pour Homme je kreirao parfimer Jean-Pierre Mary.
| Parfem: | Pour Homme |
| Dizajner: | Salvatore Ferragamo |
| Zemlja dizajnera: | Italija |
| Parfimer: | Jean-Pierre Mary |
| Godina: | 1999 |
| Tip prskalice: | sprej |
| Bar kod parfema: | 0646875431527 |
| Pol: | muški |
| Tip: | eau de toilette |
| Zapremina: | 100 ml |
| Preporučuje se upotreba: | idealan za sve prilike |
| Mirisna grupa: | drveni cvetni mošusni |
| Gornja nota: | ciklama, kim, afrička pelargonija, drvo smokve, grejpfrut, neroli, palisander |
| Srednja nota: | karanfil, koren irisa, jasmin, ruža, kardamon |
| Bazna nota: | koža, sandalovo drvo, mošus, mahovina, vetiver, kedar |
parfem Pour Homme Salvatore Ferragamo
Pour Homme Salvatore Ferragamo parfem cena i prodaja
Pour Homme Salvatore Ferragamo parfem online prodaja
Salvatore Ferragamo Pour Homme originalan parfem
Parfemi iz iste serije
-
Issey Miyake
L Eau Bleue Issey Pour Homme
eau de toilette
75 ml
43 €
Salvatore Ferragamo
Incanto Pour Homme
eau de toilette
100 ml
40 €
Paco Rabanne
Pour Homme
eau de toilette
100 ml
45 €
Issey Miyake
L Eau d Issey Pour Homme Intense
eau de toilette
75 ml
43 €
Iceberg
Twice Pour Homme
eau de toilette
125 ml
30 €
Paco Rabanne
Pour Homme
eau de toilette
30 ml
32 €
Issey Miyake
L Eau d Issey Pour Homme SET
eau de toilette
75 ml edt + 75 ml deostick
59 €
Kenzo
L Eau Par Kenzo Pour Homme
eau de toilette
50 ml
39 €
Giorgio Armani
Acqua di Gio pour Homme SET
eau de toilette
100 ml edt + 30 ml edt
73 €
Issey Miyake
L Eau d Issey Pour Homme Sport
eau de toilette
50 ml
37 €
Slicni modeli parfema
David Beckham
Hommeeau de toilette
75 ml
34€


Guerlain
Mon Guerlain Bloom of Roseeau de toilette
30 ml
49€


Montale
Embruns d Essaouiraeau de parfum
100 ml
78€


Giorgio Armani
Code Coloniaeau de toilette
50 ml
75€
Boucheron
Place Vendomeeau de parfum
100 ml
53€

Jimmy Choo
L Eaueau de toilette
90 ml
48€

Dolce Gabbana
Dolce Gardeneau de parfum
50 ml
49€

Guerlain
Black Perfecto by La Petite Robe Noire Guerlaineau de parfum
50 ml
65€
-
PARFEMI
Parfemi
Brendovi
Muški
Svi muški parfemi
Najpopularniji muški parfemi
Najnoviji muški parfemi
Muški parfemski setovi
Niche muški parfemi
Ženski
Svi ženski parfemi
Najpopularniji ženski parfemi
Najnoviji ženski parfemi
Ženski parfemski setovi
Niche ženski parfemi
Unisex
Svi unisex parfemi
Najpopularniji unisex parfemi
Najnoviji unisex parfemi
Unisex parfemski setovi
Niche unisex parfemi
Setovi
Svi setovi
Ženski setovi
Muški setovi
Unisex setovi
Najpopularniji setovi
Najnoviji setovi
Na Akciji
Najpopularniji
Svi najpopularniji parfemi
Parfemi 2023
Informacije
- SATOVI
- NAOČARE
- O KOMPANIJI
- KORPA
