Opis Salvatore Ferragamo SF875S-294-53 naočare za sunce
Salvatore Ferragamo SF875S-294-53 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, prefinjene i neodoljive, a namenjene su ženama koje cene luksuz i glamur. Naočare za sunce Salvatore Ferragamo SF875S-294-53 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i sofisticiranoj svetlo braonj boji, dok su stakla u sivoj boji. Salvatore Ferragamo SF875S-294-53 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Salvatore Ferragamo SF875S-294-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Salvatore Ferragamo |
| Model: | SF875S-294-53 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | opaline nude |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta


