Opis Timberland TB9158-08D-54 naočare za sunce
Timberland TB9158-08D-54 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Timberland TB9158-08D-54 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji crne i tamno srebrne boje, dok su stakla u sivoj boji. Timberland TB9158-08D-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Timberland TB9158-08D-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Timberland |
| Model: | TB9158-08D-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 08D |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | gunmetal |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



