Opis Trussardi STR302-0I85-60 naočare za sunce
Trussardi STR302-0I85-60 naočare za sunce su veoma luksuzne, prefinjene, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim i elegantnim muškarcima. Naočare za sunce Trussardi STR302-0I85-60 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj braon boji, dok su stakla u sivoj boji. Trussardi STR302-0I85-60 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Trussardi STR302-0I85-60 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Trussardi |
| Model: | STR302-0I85-60 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | shiny brown |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 60 mm |
| Širina mosta: | 13 mm |
145 mm
MM
Dužina
drške
60 mm
MM
Širina
stakla
13 mm
MM
Širina
mosta



