Opis Vogue VO4112S-507480-56 naočare za sunce
Vogue VO4112S-507480-56 naočare za sunce su veoma dopadljive, elegantne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su urbanim ženama koje vole modu. Naočare za sunce Vogue VO4112S-507480-56 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj bronzanoj boji, dok su stakla u plavoj boji. Vogue VO4112S-507480-56 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Vogue VO4112S-507480-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Vogue |
| Model: | VO4112S-507480-56 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | bronzana |
| Boja okvira: | copper |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta



