Opis Vogue VO4118S-848/7H-56 naočare za sunce
Vogue VO4118S-848/7H-56 naočare za sunce su izuzetno lukuzne, elegantne, atraktivne, stilizovane i neodoljive, a namenjene su prefinjenim ženama koje vole glamur i modu. Naočare za sunce Vogue VO4118S-848/7H-56 su napravljene od sofisticiranih materijala, a dizajnirane su u šarmantnoj i elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla ovih naočara u žutoj boji. Vogue VO4118S-848/7H-56 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Vogue VO4118S-848/7H-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Vogue |
| Model: | VO4118S-848/7H-56 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


