Opis Web WE0245-033-58 naočare za sunce
Web WE0245-033-58 naočare za sunce su atraktivne, prefinjene, šarmantne i dopadljive, a namenjene su ženama koje odišu elegancijom. Naočare za sunce Web WE0245-033-58 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla u braon boji. Web WE0245-033-58 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Web WE0245-033-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Web |
| Model: | WE0245-033-58 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta



