Opis Web WE0262-05B-51 naočare za sunce
Web WE0262-05B-51 naočare za sunce su veoma luksuzne, očaravajuće, atraktivne, šarmantne i glamurozne, a namenjene su urbanim muškarcima sa stilom. Naočare za sunce Web WE0262-05B-51 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u braon boji. Web WE0262-05B-51 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Web WE0262-05B-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Web |
| Model: | WE0262-05B-51 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



