Opis Bally BY0002-D-16B-58 naočare za sunce
Bally BY0002-D-16B-58 naočare za sunce su elegantne, prefinjene, šarmantne i glamurozne, a namenjene su ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Bally BY0002-D-16B-58 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Bally BY0002-D-16B-58 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Bally BY0002-D-16B-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Bally |
| Model: | BY0002-D-16B-58 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | četvrtaste |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Visina okvira: | 51 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Visina
okvira
58 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


