Opis Police SPL724-W45M-52 naočare za sunce
Police SPL724-W45M-52 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Police SPL724-W45M-52 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj braon boji, dok su stakla u žutoj boji. Police SPL724-W45M-52 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPL724-W45M-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPL724-W45M-52 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | matt brown |
| Boja stakla: | yellow |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 23 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
23 mm
MM
Širina
mosta


