Opis Donna Karan DK301-400-58 naočare za sunce
Donna Karan DK301-400-58 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu stilom i elegancijom. Naočare za sunce Donna Karan DK301-400-58 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj Havana plavoj boji, dok su stakla naočara u plavoj boji. Donna Karan DK301-400-58 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DK301-400-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK301-400-58 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 400 |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | Havana blue |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta



