Opis Timberland TB9099-09D-60 naočare za sunce
Timberland TB9099-09D-60 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, privlačne i šarmantne, a namenjene su muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Timberland TB9099-09D-60 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su od metala u tamnoj metalik boji, dok su stakla od plastike u sivoj boji. Timberland TB9099-09D-60 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Timberland TB9099-09D-60 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Timberland |
| Model: | TB9099-09D-60 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | gunmetal |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 130 mm |
| Širina okvira: | 60 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
130 mm
MM
Dužina
drške
60 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta




