Opis Tod s TO0209-01B-57 naočare za sunce
Tod s TO0209-01B-57 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, prefinjene i neodoljive, a namenjene su šarmantnim ženama koje cene luksuz i glamur. Naočare za sunce Tod s TO0209-01B-57 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i sofisticiranoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Tod s TO0209-01B-57 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Tod s TO0209-01B-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Tod s |
| Model: | TO0209-01B-57 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | shiny black |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 12 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
12 mm
MM
Širina
mosta


