Opis Pepe Jeans PJ5136-C4-54 naočare za sunce
Pepe Jeans PJ5136-C4-54 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su urbanom ženama. Naočare za sunce Pepe Jeans PJ5136-C4-54 imaju drške dužine 145 milimetara, okviri su u prefinjenoj kombinaciji ljubičaste i sive boje, dok su stakla u sivoj boji. Pepe Jeans PJ5136-C4-54 naočare 100% štite od UV zračenja. Pepe Jeans PJ5136-C4-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Pepe Jeans |
| Model: | PJ5136-C4-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | ljubičasta |
| Boja okvira: | purple/silver |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta




