Opis Diesel DL0308-08R-58 naočare za sunce
Diesel DL0308-08R-58 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima koji odišu stilom. Naočare za sunce Diesel DL0308-08R-58 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u zelenoj boji. Diesel DL0308-08R-58 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Diesel DL0308-08R-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Diesel |
| Model: | DL0308-08R-58 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 08R |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | Shiny Gunmetal |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta



