Opis Emilio Pucci EP0025-01B-51 naočare za sunce
Emilio Pucci EP0025-01B-51 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, sofisticirane i šarmantne, a namenjene su ženama slobodnog duha koje vole modu. Naočare za sunce Emilio Pucci EP0025-01B-51 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji plave, srebrne i crne boje, dok su stakla naočara u sivoj boji. Emilio Pucci EP0025-01B-51 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Emilio Pucci EP0025-01B-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Emilio Pucci |
| Model: | EP0025-01B-51 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | blue/silver/black |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 23 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
135 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
23 mm
MM
Širina
mosta


