Opis Liu Jo LJ3606S-001-51 naočare za sunce
Liu-Jo LJ3606S-001-51 naočare za sunce su veoma atraktivne, privlačne, elegantne i maštovite, a namenjene su gracioznim ženama slobodnog duha. Naočare za sunce Liu-Jo LJ3606S-001-51 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u crnoj boji, dok su stakla u braon boji. Liu-Jo LJ3606S-001-51 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja.
| Dizajner: | Liu Jo |
| Model: | LJ3606S-001-51 |
| Pol: | ženske |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta



