Opis Liu Jo LJ737S-215-57 naočare za sunce
Liu-Jo LJ737S-215-57 naočare za sunce su veoma lepršave, moderne, atraktivne i neodoljive, a namenjene su devojkama slobodnog duha koje vole eleganciju. Naočare za sunce Liu-Jo LJ737S-215-57 su napravljene od najboljih materijala, a dizajnirane su u glamuroznoj i gracioznoj braon boji, dok su stakla ovih naočara u braon boji. Liu-Jo LJ737S-215-57 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja.
| Dizajner: | Liu Jo |
| Model: | LJ737S-215-57 |
| Pol: | ženske |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


