Opis Calvin Klein CK8573S-643-55 naočare za sunce
Calvin Klein CK8573S-643-55 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, sofisticirane i elegantne, a namenjene su ženama slobodnog duha koje vole modu. Naočare za sunce Calvin Klein CK8573S-643-55 su napravljene od najkvalitetnije plastike, a dizajnirane su u elegantnoj braon boji, dok su stakla naočara u braon boji. Calvin Klein CK8573S-643-55 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CK8573S-643-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CK8573S-643-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


