Opis Diesel DL0265-05C-52 naočare za sunce
Diesel DL0265-05C-52 naočare za sunce su veoma urbane, prefinjene, atraktivne i moderne, a namenjene su energičnim muškarcima. Naočare za sunce Diesel DL0265-05C-52 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji crne, žute i kristal boje, dok su stakla u sivoj boji. Diesel DL0265-05C-52 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Diesel DL0265-05C-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Diesel |
| Model: | DL0265-05C-52 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 05C |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



