Opis Ralph Lauren RA5204-144811-55 naočare za sunce
Ralph Lauren RA5204-144811-55 naočare za sunce su elegantne, prefinjene, šarmantne i glamurozne, a namenjene su ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Ralph Lauren RA5204-144811-55 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Ralph Lauren RA5204-144811-55 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Ralph Lauren RA5204-144811-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ralph Lauren |
| Model: | RA5204-144811-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | mačkaste |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta


