Opis Barton Perreira KISMET-BLA/NOI-49 naočare za sunce
Barton Perreira KISMET-BLA/NOI-49 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, prefinjene i neodoljive, a namenjene su ženama koje cene luksuz i glamur. Naočare za sunce Barton Perreira KISMET-BLA/NOI-49 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i sofisticiranoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Barton Perreira KISMET-BLA/NOI-49 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Barton Perreira KISMET-BLA/NOI-49 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Barton Perreira |
| Model: | KISMET-BLA/NOI-49 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | mačkaste |
| Materijal okvira: | plastika (zylonite) |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 49 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Japan |
145 mm
MM
Dužina
drške
49 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta


