Opis Karl Lagerfeld KL310S-714-57 naočare za sunce
Karl Lagerfeld KL310S-714-57 naočare za sunce su veoma elegantne, prefinjene, glamurozne i šarmantne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu hedonizmom i stilom. Naočare za sunce Karl Lagerfeld KL310S-714-57 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla u plavoj boji. Karl Lagerfeld KL310S-714-57 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Karl Lagerfeld KL310S-714-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Karl Lagerfeld |
| Model: | KL310S-714-57 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | golden beauty |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



