Opis Lacoste L925S-215-54 naočare za sunce
Lacoste L925S-215-54 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su ženama koje plene stilom i elegancijom. Naočare za sunce Lacoste L925S-215-54 imaju drške dužine 145 milimetara, okviri su u tamnoj Havana braon boji i široki su 54 milimetara, dok su stakla u braon boji. Lacoste L925S-215-54 naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Lacoste L925S-215-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Lacoste |
| Model: | L925S-215-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | dark Havana |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta




